Sandu Dumitru Marian
Buzau
Galbinasi, 28 Noiembrie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau
Buzau, Strada Mesteacanului nr. 20
Tel: 0238717928
Tel: 0773964592
Fax: 0238717928
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
Cretu Ion | 2 | ||||||
Albu Adrian - Mihail | 4 | ||||||
Sitaru Mario | 3 | ||||||
Pana Adrian - Laurentiu | 2 | ||||||
Plaeasu Alexandru - Daniel | 4 | ||||||
Rosca Cristian - Florin | 4 | ||||||
Popescu Mihnea - Andrei | 3 | ||||||
Sitaru Roberto - Andrei | 1 | ||||||
Trifan Catalin | 3 | ||||||
Moise Iustin | 1 | ||||||
Toader Andrei | 1 | ||||||
Leu Stefan | 3 | ||||||
Done Catalin | 1 | ||||||
Barbu Felix - Daniel | 1 | ||||||
Faliboga Mario Viorel | 1 | ||||||
Enciu Alexandru - Stefan | 1 | ||||||
Cîrîc Mihaita Ionut | 1 | ||||||
Petroiu Stefan - Claudiu | 2 | ||||||
Stefan Romulus | 4 | ||||||
Biga Ionut - Dragos | 1 | ||||||
Bostan Alexandru - Nicolae | 2 | ||||||
Grama Adrian | 2 | ||||||
Oancea Stefan - Cristian | 6 | ||||||
Cretu Stefan | 1 | ||||||
Carpen Tudor | 1 | ||||||
Bucur Rares - Andrei | 1 | ||||||
Dafina Cristian - Andrei | 1 | ||||||
Ungureanu Andrei - Stefan | 1 | ||||||
Stere Mihaela Izabela | 1 | ||||||
Fliter Cristi - Gabriel | 1 | ||||||
Popa Catalin | 1 | ||||||
Ilie Petrus | 2 | ||||||
Albu Marius - Alin | 2 | ||||||
Ion Vlad - Gabriel | 2 | ||||||
Gavrila Razvan | 1 | ||||||
Fratila Adrian | 1 | ||||||
Popa Stefan | 1 | ||||||
Mirica Gheorghe | 1 | ||||||
Medeleanu Constantin | 1 | ||||||
Constantin Dorel | 1 | ||||||
Constantinescu Raul | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
CS Carpati Nehoiu | 5 | ||||||
ACS Team Săgeata | 2 | ||||||
ACS Montana Patarlagele | 2 | ||||||
ASC Unirea Stilpu 2022 | 3 | ||||||
AS Pescarusul Luciu | 2 | ||||||
CS Vointa Lanurile | 1 | ||||||
AFC Metalul Buzau | 2 | ||||||
AS Recolta Salcioara | 1 | ||||||
CS Vointa Balta Alba | 1 | ||||||
ACS FC Luceafarul Maxenu | 1 | ||||||
AS Energia Clondiru | 1 | ||||||
AS Sport Club Vernesti | 1 | ||||||
AS ACS Tricolorul Galbinasi | 2 | ||||||
AS Luceafarul CA Rosetti | 1 | ||||||
AS Sahateni | 2 | ||||||
AS Unirea Largu | 2 | ||||||
AS Recolta Smeeni | 3 | ||||||
AS Unirea Padina | 1 | ||||||
AS Viitorul Rusetu | 2 | ||||||
AS Diadema Gheraseni | 2 | ||||||
AS Vointa Caldarasti | 1 | ||||||
AS Avintul Zarnesti | 1 | ||||||
AS Vointa Cochirleanca | 1 | ||||||
AS FC Glodeanu Silistea | 1 | ||||||
AS Progresul PMB Movila Banului | 1 | ||||||
AS Sahateni Vintileanca | 1 | ||||||
AS Soimii Siriu | 1 |