Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2021/2022

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 2

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2

Cupa Romaniei - Faza Judeteana

Liga Elitelor U15 - Etapa Judeteana, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF

JOC INTRERUPT IN MINUTUL 74 LA SCORUL DE 4-1
JOC INTRERUPT IN MINUTUL 80 LA SCORUL DE 1-2.

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OUT

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OUT

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OUT

Campionatul Judetean Liga 4, Baraj Liga 4

Arbitri observați în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
Sitaru Roberto 4
Iordache Ciprian 7
Trifan Catalin 5
Sitaru Mario 6
Drugea Catalin 5
Caloian Alexandru - Dumitru 3
Popa Mihai 1
Lupu Daniel Cristian 2
Leu Stefan 6
Constanda Robert - Valentin 1
Popescu Dragos Costin 5
Albu Marius 1
Grama Adrian 5
Cighir David 4
Pahontu Mihai 2
Lambru Mihai-Stefan 6
Eftimie Florin 3
Bulibasa Cristian 3
Alexandru Eugen - Petre 3
Radu Stefan 4
Rosca Cristian - Florin 6
Oancea Stefan - Cristian 2
Ciocan Dragos - Florentin 5
Bratu Adrian - Dragos 1
Ilie Petrus 4
Liloiu Rares - Mihai 1
Fratila Adrian 1
Sava Andreea - Nicoleta 4
Nitu Mario 1
Danila Stefanita 2
Vasile Alexandru - Stefan 1
Diaconu Vicentiu 1
Cornescu Andrei - Catalin 3
Preda Andrei - Cătălin 2
Petroiu Claudiu 6
Done Catalin 2
Barbu Felix - Daniel 1
Pana Adrian - Laurentiu 4
Rodina Raul 2
Naum Alexandru 3
Cretu Stefan 2
Irimia Eduard - Mihai 3
Calin Andrei 1
Biga Ionut - Dragos 3
Vulpe Catalin 1
Andronache Alexis 1
Necula Andrei - Marian 1
Andrei Ion - Mihai 3
Dobre Bogdan - Iulian 1
Colgiu Vlad 1
Bucur Rares - Andrei 1
Vasile Alexandru 1
Rudolovic David 3
Enciu Alexandru 1
Stanciu Adelin Virgil 2
Botezatu Alexandru - Valentin 2
Savin Bogdan - Adrian 1
Vasile Cătălin 1
Stoica Marian - Gabriel 1

Echipe observate în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
ACS Vointa Limpezis 5
AS Soimii Siriu 5
ACS Montana Patarlagele 3
AS Unirea Stilpu 4
AS Energia Clondiru 5
ASFC Viitorul Berca 5
AS Sahateni Vintileanca 2
AS Pescarusul Luciu 4
ACS Team Săgeata 4
CSM Ramnicu Sarat 2
AS Progresul Beceni 2
CS Vointa Lanurile 4
AFC Metalul Buzau 3
ACS Gloria Vadu Pasii 1
AS Recolta Salcioara 1
CS Vointa Balta Alba 2
AS Partizanul Merei 1
CS Stiinta Cernatesti 2
AS Rapid Matesti 3
AS International Canesti 2
AS Victoria Boboc 3
CS Carpati Nehoiu 2
AS Unirea Maracineni 2
AS Viitorul Tisau 3
AS Unirea Zoresti 3
AS Recolta Cislau 1
AS Recolta Blajani 1
AS Diadema Gheraseni 3
AS Unirea Largu 2
AS Recolta Smeeni 2
AS Luceafarul CA Rosetti 2
AS Unirea Padina 1
AS Luceafarul Maxenu 1
AS Sahateni 1
AS Vointa Caldarasti 1
Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau 1
AS Progresul PMB Movila Banului 1
AS Flamura Racoviteni 1
AS Vointa Cochirleanca 2
AS Rapid Parscov 1
AS Tricolorul Galbinasi 1
AS Olimpia Pogoanele 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP