Fogoros Gheorghe
Constanta
5 Octombrie 1959
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Barbu Iulian | 4 | ||||
Burlacu Voicu Lilian | 1 | ||||
Iacovlev Tudor | 1 | ||||
Azmi Levent | 1 | ||||
Lepadatu Cosmin | 1 | ||||
Simedre Stefan | 2 | ||||
Gemambet Edvin | 2 | ||||
Apas Melen | 3 | ||||
Dima Ionut | 2 | ||||
Bolat Sezen | 2 | ||||
Toader Catalin | 2 | ||||
Ilie Cosmin | 1 | ||||
Ticamuca Ionut | 2 | ||||
Gherasim Sorin | 2 | ||||
Dutu Bogdan | 2 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 3 | ||||
Mihal Dumitru | 3 | ||||
Ciobanu David | 1 | ||||
Nae Ionel | 1 | ||||
Draghici Dragos Marian | 4 | ||||
Bercea Bogdan Marian | 3 | ||||
Stancu Ionel | 1 | ||||
Marleneanu Costel | 1 | ||||
Gheldiagi Servin | 3 | ||||
Ghiță Tiberiu Marian | 1 | ||||
Brandusa Cristian | 1 | ||||
Lazer Nicolae | 2 | ||||
Moldoveanu Claudiu | 1 | ||||
Giubegan Agnes | 1 | ||||
Marin Mihnea Stefan | 1 | ||||
Visan Andrei | 1 | ||||
Gheorghe Ionut Jenel | 2 | ||||
Enica Andrei Claudiu | 1 | ||||
Oprea Vladimir Ioan | 1 | ||||
Rancea Catalin Stefanuț | 1 | ||||
Micu Dorian | 1 | ||||
Eumen Robert Stefan | 1 | ||||
Lazer George Marian | 1 | ||||
Stoenciu Andrei Costin | 1 | ||||
Teodor Cosmin | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
CS Agigea | 1 | ||||
CS Danubius Rasova | 1 | ||||
CS Farul Tuzla | 4 | ||||
CS Viitorul Harsova | 1 | ||||
CSC Mihail Kogălniceanu | 1 | ||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 2 | ||||
CSO Ovidiu | 2 | ||||
CS Eforie | 1 | ||||
CS Medgidia | 1 | ||||
CS Poseidon Limanu | 1 | ||||
CS Victoria Cumpăna | 1 | ||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 2 | ||||
AS Vointa Sacele | 4 | ||||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 1 | ||||
AS Flacara Crucea | 4 | ||||
CS Viitorul Fîntînele | 1 | ||||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 1 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 1 | ||||
AS Real Navodari | 1 | ||||
AS Infratirea 23 Cogealac | 1 | ||||
AS Aurora 23 August | 1 | ||||
AS Luceafărul Amzacea | 2 | ||||
AS Chirnogeni | 2 | ||||
AS Avantul Comana | 1 | ||||
AS Ciocîrlia | 1 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 1 | ||||
AS Vointa Cochirleni | 1 | ||||
CS Axiopolis Cernavoda 2 | 2 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 1 |