Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 1
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 13
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 7
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 5
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI