Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 17-10-2021

1 AS FORTUNA HERASTI
AS VIITORUL PUIENI
COMUNAL / HERASTI LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Tunaru AIgnat DGhigeanu M - - Boboc L
2 AS AMICII 2015 GIURGIU
STA
DUNAREA PORT / GIURGIU LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 - - - - - -
3 AS SABARELUL CIOCOVENI
AS OMERTA STOENESTI
CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Pinzariu PRadu OVisinescu B - - Iorga M
4 AS OLIMPIA MALU
AS GREACA
COMUNAL / MALU LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Tanasoiu MDinu CCalineata A - - Dinu A
5 ACS VLD SOIMII GHIZDARU
AS INTER 2019 VALEA DRAGULUI
SATESC / REMUS LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Coman MBaltac FCiobanu D - - Ribigan T
6 AS AGRO GOLD VLAD TEPES
AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI 2
SATESC / VLAD TEPES LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Mirzea CCiocoiu DMircea A - - Puiu N
7 ACS PRO GOSTINU
AS UNIREA FRATESTI
Comunal / Gostinu LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 11:00 Burcea AChiripuci IBuzica L - - Ivan I
8 CS BUTURUGENI
AS VIITORUL TANTAVA II
COMUNAL / BUTURUGENI LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Rotaru DDucman VVintila G - - Schiopu I
9 ACS PETROLUL ROATA II
AS TINERETUL VADU LAT
PETROLUL / ROATA DE JOS LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Coscai SIonita GJoita R - - Dumitrescu M
10 ACS MAXIMA HOBAIA II
AS UNIREA GHIMPATI
HOBAIA / HOBAIA LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Boboc GVintila LGociu A - - Trinca T
11 AS U UNIREA JOITA
AS CREVEDIA MARE
COMUNAL / JOITA LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 - - - - - -
12 ACS MIHAI VODA
CS PROGRESUL PALANCA
SATESC / MIHAI VODA LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Cucu ADontu AVrabie R - - Marcu S
13 AS UNIREA COSOBA
CS ZMEII OGREZENI II
COMUNAL / COSOBA LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Tene ITaranu AStefan C - - Udriste C
14 AS VIITORUL GOLEASCA
CS PADURENI
SATESC / UIESTI LIGA 5, Seria NORD, etapa 7 11:00 Balinschi DNitu CMoga A - - Vonica I
15 SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
ACS PRO GIURGIU
DUNAREA PORT / GIURGIU Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 1 11:00 Rosca LGoia AStefan C - - -
16 CS ENERGIA REMUS
STA
SATESC / REMUS Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 1 13:00 - - - - - -
17 CSS GIURGIU
CSS GIURGIU II
DUNAREA PORT / GIURGIU Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 1 13:00 Goia ARosca LStefan C - - -
18 AS VIITORUL TRESTIENI
STA
LUCEAFARUL / TRESTIENI Juniori C - U15 (2007), Seria NORD, etapa 1 13:00 - - - - - -
19 CS AVANTUL FLORESTI
CS ZMEII OGREZENI
COMUNAL / FLORESTI STOENESTI Juniori C - U15 (2007), Seria NORD, etapa 1 13:00 Tene ITaranu AStefan C - - -
20 ACS LITORAL GOSTINU
AS PRUNDU
Comunal / Gostinu LIGA 5, Seria SUD, etapa 7 13:30 Buzica LGraure ABuzdugan M - - Popazu A

Luni, 18-10-2021

1 ACS PRO GIURGIU
ACS PRO GIURGIU II
CONSIG SINTETIC PORT / GIURGIU Juniori F - U9 (2013), etapa 1 16:00 Goia AMircea A - - - -
2 AS JUNIORS TEAM
AS ATLETICO GIURGIU
CONSIG SINTETIC PORT / GIURGIU Juniori F - U9 (2013), etapa 1 16:45 Mircea AGoia A - - - -

Marti, 19-10-2021

Niciun meci

Miercuri, 20-10-2021

Niciun meci

Joi, 21-10-2021

Niciun meci

Vineri, 22-10-2021

1 AS ATLETICO GIURGIU
ACS ACADEMICA ULMI
/ Juniori E - U11 (2011), etapa 2 16:00 - - - - -
2 ACS PRO GIURGIU
ACS PRO GIURGIU II
/ Juniori E - U11 (2011), etapa 2 16:00 - - - - -

Sambata, 23-10-2021

1 AS SPICUL IZVORU
AS REAL COLIBASI
COMUNAL / IZVORU LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 - - - - -
2 AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI
AS GIGANTII VARASTI
COMUNAL / ADUNATII COPACENI LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
3 AS ARGESUL HOTARELE
AS VOINTA SLOBOZIA
Argesul / Hotarele LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
4 AS VIITORUL VEDEA
CS ENERGIA REMUS
COMUNAL / VEDEA LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
5 AS DUNAREA OINACU
CS UNIREA IZVOARELE
COMUNAL / BRANISTEA LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
6 AS VOINTA DAIA
SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
COMUNAL / DAIA LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
7 AS M. V. CALUGARENI
AS GLORIA COMANA
COMUNAL / CALUGARENI LIGA 4, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
8 AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI
AS VIITORUL VEDEA
/ Juniori A1 - U19 (2003), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
9 CS ENERGIA REMUS
AS AGRO GOLD VLAD TEPES
/ Juniori A1 - U19 (2003), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
10 STA
SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
/ Juniori A1 - U19 (2003), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
11 CS AVANTUL FLORESTI
AS REAL DRAGANEASCA
/ Juniori A1 - U19 (2003), Seria NORD, etapa 2 11:00 - - - - -
12 ACS PETROLUL ROATA
CS ZMEII OGREZENI
/ Juniori A1 - U19 (2003), Seria NORD, etapa 2 11:00 - - - - -
13 ACS PRO GIURGIU
CSS GIURGIU
/ Juniori D - U13 (2009), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
14 ACS PRO GIURGIU II
CSS GIURGIU II
/ Juniori D - U13 (2009), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
15 STA
SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
/ Juniori D - U13 (2009), Seria SUD, etapa 2 11:00 - - - - -
16 ACS ACADEMICA ULMI 2
CS ZMEII OGREZENI
/ Juniori D - U13 (2009), Seria NORD, etapa 2 11:00 - - - - -
17 AS VIITORUL TRESTIENI
ACS ACADEMICA ULMI
/ Juniori D - U13 (2009), Seria NORD, etapa 2 11:00 - - - - -
18 AS SILVER INTER ZORILE
AS VIITORUL TINTAVA
ZORILE / ZORILE LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
19 ACS MAXIMA HOBAIA
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
HOBAIA / HOBAIA LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
20 FC BOLINTIN MALU SPART 2017
FC BOLINTIN DEAL
ORASENESC / BOLINTIN VALE LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
21 AS PODUL DOAMNEI
CS AVANTUL FLORESTI
SATESC / PODUL DOAMNEI LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
22 ACS PETROLUL ROATA
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
PETROLUL / ROATA DE JOS LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
23 AFC SINGURENI
AS REAL DRAGANEASCA
COMUNAL / SINGURENI LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -
24 CS ZMEII OGREZENI
AS IEPURESTI
Comunal / Ogrezeni LIGA 4, Seria NORD, etapa 8 16:00 - - - - -

Duminica, 24-10-2021

1 STA
AS FORTUNA HERASTI
/ LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
2 AS PRUNDU
AS AMICII 2015 GIURGIU
COMUNAL / PRUNDU LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
3 AS OMERTA STOENESTI
ACS LITORAL GOSTINU
COMUNAL / STOENESTI LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
4 AS GREACA
AS SABARELUL CIOCOVENI
/ LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
5 AS OLIMPIA MALU
ACS PRO GOSTINU
/ LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
6 AS VIITORUL PUIENI
AS AGRO GOLD VLAD TEPES
/ LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
7 AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI 2
ACS VLD SOIMII GHIZDARU
COMUNAL / ADUNATII COPACENI LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
8 AS INTER 2019 VALEA DRAGULUI
AS UNIREA FRATESTI
CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI LIGA 5, Seria SUD, etapa 8 11:00 - - - - -
9 AS VIITORUL TANTAVA II
CS PADURENI
TANTAVA / TANTAVA LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
10 CS ZMEII OGREZENI II
AS VIITORUL GOLEASCA
/ LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
11 CS PROGRESUL PALANCA
AS UNIREA COSOBA
/ LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
12 AS CREVEDIA MARE
ACS MIHAI VODA
COMUNAL / CREVEDIA MARE LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
13 AS UNIREA GHIMPATI
AS U UNIREA JOITA
/ LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
14 AS TINERETUL VADU LAT
ACS MAXIMA HOBAIA II
/ LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
15 CS BUTURUGENI
ACS PETROLUL ROATA II
COMUNAL / BUTURUGENI LIGA 5, Seria NORD, etapa 8 11:00 - - - - -
16 CSS GIURGIU II
CS ENERGIA REMUS
/ Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 2 13:00 - - - - -
17 ACS PRO GIURGIU
CSS GIURGIU
/ Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 2 13:00 - - - - -
18 STA
SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
/ Juniori C - U15 (2007), Seria SUD, etapa 2 13:00 - - - - -
19 STA
CS ZMEII OGREZENI
/ Juniori C - U15 (2007), Seria NORD, etapa 2 13:00 - - - - -
20 AS VIITORUL TRESTIENI
CS AVANTUL FLORESTI
/ Juniori C - U15 (2007), Seria NORD, etapa 2 13:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP