Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 12
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: /
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Teren: /
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 7
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 7
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 7
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 5
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 14 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 2
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 14 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 1
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS