Meciuri arbitrate
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4 Play-Off, etapa 8
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 21
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 20
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4 Play-Off, etapa 7
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 20
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 20
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 19
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 31 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 31 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 18
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 11
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 13
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Play-Off, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 11
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 14
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 9
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 9
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 8
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga 6, Seria SUD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 1
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 08:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 1
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 08:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 1
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 1
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 1
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 1
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 1
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 1
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE