Meciuri arbitrate
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Play-Off, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 11
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 10
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PODISOR / PODISOR
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 5
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 3
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 3
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 2
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 1
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / MIHAI VODA