Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 13
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 12
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: Argesul / Hotarele
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Argesul / Hotarele
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 11
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 10
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 13
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 9
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 7
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / SCARISOARA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 6
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 5
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 4
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 3
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 2
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SABARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 1
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE