Meciuri arbitrate
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 9
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 6
Teren: Argesul / Hotarele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Argesul / Hotarele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 8
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 6
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 4
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 4
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU