Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 16
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 12
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / MALU
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 6
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 5
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 4
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA