Meciuri arbitrate
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 13
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 11
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 9
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 8
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 7
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 7
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 6
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 5
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 1
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / GAUJANI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GAUJANI