Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 9
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 8
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 7
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:30
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 6
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:30
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 6
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 5
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 4
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 2
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 2
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 1
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI