Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 18
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 17
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Play-Off, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 9
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / SABARENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 4
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 1
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / GAUJANI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GAUJANI