Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 16
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 15
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 1
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 7
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 4
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 4
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 3
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 2
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / MIHAI VODA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU