Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 14
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 10
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 7
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 4
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 4
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:00
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 4
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 4
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 2
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA