Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 11
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 10
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 13
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 11
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 9
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 9
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 8
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 8
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 7
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 5
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 2
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga 6, Seria SUD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 3
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 2
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI