Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 12
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 15
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 11
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 10
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 5
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 4
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 4
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 3
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 2
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: SĂTESC / VADU LAT