Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / GREACA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 7
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 7
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 6
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 4
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 2
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU