Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 15
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 9
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 3
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Ogrezeni