Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 16
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / MALU
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 10
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: PODISOR / PODISOR
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 10
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 8
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga 6, Seria SUD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 2
Teren: GAISENI / GAISENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: GAISENI / GAISENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU