Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 12
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 2
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 11
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / STOENESTI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 10
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 12
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 9
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 8
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 6
Teren: /
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: /
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 6
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 6
Teren: /
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: /
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 6
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Luni, 6 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 8
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 5
Teren: SATESC / REMUS
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: SATESC / REMUS
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 5
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 5
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 5
Teren: /
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: /
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 5
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 30 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 6
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Luni, 23 Octombrie 2023, 18:00
Juniori F - U9 (2015), etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 19:00
Juniori F - U9 (2015), etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 19:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, hh:mm
Juniori F - U9 (2015), etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 15:00
Juniori F - U9 (2015), etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Juniori F - U9 (2015), etapa 6
Teren: CONSIG SINTETIC PORT / GIURGIU
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CONSIG SINTETIC PORT / GIURGIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 2
Teren: Argesul / Hotarele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Argesul / Hotarele
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 4
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 3
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 6
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 3
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 2
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 1
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI