Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 22
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 22
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 17
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 14
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:30
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 10
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4 Play-Off, etapa 7
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 20
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:30
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 20
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Liga 4 Play-Off, etapa 6
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 19
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Astra 2 / Giurgiu
Duminica, 31 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 19
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 31 Martie 2024, 14:30
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 14
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 4
Teren: ZORILE / ZORILE
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: ZORILE / ZORILE
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 18
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 17
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Liga 4 Play-Off, etapa 3
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: SATESC / UIESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga 4 Play-Off, etapa 1
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / SABARENI
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 14
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 13
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 10
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 6
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria NORD, etapa 9
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 8
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 7
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 6
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: PETROLUL / ROATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 4
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 9
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 6
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 5
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / GREACA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 5
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 4
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: TANTAVA / TANTAVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 7
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 3
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 5
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 1
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 1
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / CAMINEASCA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / UIESTI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Gostinu