Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești