Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 30
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 26
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 28
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 28
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 27
Teren: Bălțești / Bălțești
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Bălțești / Bălțești
Duminica, 26 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 24
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 26 Mai 2019, 13:30
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 29
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 22
Teren: /
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: /
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 20
Teren: Olari / Olari
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Teren: Olari / Olari
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 24
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 24
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 22
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 18
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 16
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Bălțești / Bălțești
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Bălțești / Bălțești
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 14
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 24 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al IV-lea, etapa 1
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 24 Februarie 2019, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al II-lea, etapa 2
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 12
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 11
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
* Joc omologat de către Comisia de Competiţii, pe teren: 2-4.
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 7
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 8
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 6
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 4
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 2
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești