Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Marti, 28 Iunie 2022, 17:30
Cupa Romaniei, Turul al 7-lea, semifinale, etapa 1
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 28 Iunie 2022, 17:30
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 34
Teren: Albești / Albești
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 12 Iunie 2022, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 26
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 12 Iunie 2022, 13:30
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 8 Iunie 2022, 17:30
Cupa Romaniei, Turul al 4-lea, etapa 1
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 8 Iunie 2022, 17:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 33
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 24
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 15 Mai 2022, 13:30
LIGA B VEST, etapa 23
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Duminica, 15 Mai 2022, 13:30
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Marti, 10 Mai 2022, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 28
Teren: Tufeni / Tufeni
Marti, 10 Mai 2022, 18:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 20
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
LIGA B VEST, etapa 20
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 17 Aprilie 2022, 13:30
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 18
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 17 Aprilie 2022, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Joc întrerupt în minutul 42, la scorul de 2-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 1-1.
Duminica, 10 Aprilie 2022, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 17
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 10 Aprilie 2022, 13:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 3 Aprilie 2022, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 22
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 3 Aprilie 2022, 13:30
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 16
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 15
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 12 Martie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 12 Martie 2022, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 6 Martie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 6 Martie 2022, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 5 Decembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 5 Decembrie 2021, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 13
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 31 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B VEST, etapa 9
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Duminica, 31 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Octombrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 9
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Duminica, 24 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 23 Octombrie 2021, 09:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria a II-a, etapa 7
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 23 Octombrie 2021, 09:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B NORD, etapa 7
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 7
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B VEST, etapa 5
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 26 Septembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 5
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 26 Septembrie 2021, 13:30
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 4
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 12 Septembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 3
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 12 Septembrie 2021, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Miercuri, 1 Septembrie 2021, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Miercuri, 1 Septembrie 2021, 18:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 29 August 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Miercuri, 25 August 2021, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Mizil / Mizil
Miercuri, 25 August 2021, 18:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 22 August 2021, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Poiana / Câmpina
Duminica, 22 August 2021, 11:00
Teren: Poiana / Câmpina
Sambata, 21 August 2021, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 21 August 2021, 18:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 14 August 2021, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 14 August 2021, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 August 2021, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 7 August 2021, 18:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Data nu este disponibila, hh:mm
SUPERLIGA B1 EST, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Mălăești / Mălăești