Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Martie 2024, 09:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 17
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 9 Martie 2024, 09:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
*Joc întrerupt în minutul 12, la scorul de 2-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 11
Teren: Albești / Albești
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
*Joc întrerupt în minutul 73, la scorul de 5-2, după ce echipa oaspete a părăsit terenul de joc.
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 8
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
Teren: Caraimanul / Buşteni
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 6
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 29 Septembrie 2023, 20:15
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 5
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 20:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 28 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 6
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 28 Septembrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Comunal / Loloiasca
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Joi, 21 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 4
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 21 Septembrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Predești / Predești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Vineri, 8 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 2
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Mizil / Mizil
Joi, 7 Septembrie 2023, 20:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 7 Septembrie 2023, 20:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Comarnic / Comarnic
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Bordeni / Bordeni
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 19 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu