Meciuri arbitrate
Miercuri, 12 Iunie 2019, 19:00
JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 13-18), etapa 9
Teren: Lipănești / Lipănești
Miercuri, 12 Iunie 2019, 19:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 25
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 23
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 24
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 24 Mai 2019, 19:00
JUNIORI D (2006), etapa 26
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 24 Mai 2019, 19:00
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 24 Mai 2019, 17:00
JUNIORI E (2008), etapa 28
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 24 Mai 2019, 17:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, JUNIORI, Semifinale, etapa 2
Teren: Unirea / Urlati
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
Teren: Unirea / Urlati
Luni, 13 Mai 2019, 17:00
JUNIORI E (2008), etapa 30
Teren: Chitorani / Bucov
Luni, 13 Mai 2019, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 25
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 25
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
JUNIORI B (2002), etapa 21
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 11 Mai 2019, 14:00
CUPA ROMÂNIEI, JUNIORI, Semifinale, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 11 Mai 2019, 14:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Joi, 9 Mai 2019, 15:30
JUNIORI E (2008), etapa 28
Teren: Chitorani / Bucov
Joi, 9 Mai 2019, 15:30
Teren: Chitorani / Bucov
Marti, 7 Mai 2019, 18:30
JUNIORI D (2006), etapa 22
Teren: Mizil / Mizil
Marti, 7 Mai 2019, 18:30
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 21
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 4 Mai 2019, 10:00
JUNIORI C (2004), PLAY-OFF (locurile 1-6), etapa 3
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 4 Mai 2019, 10:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 4 Mai 2019, 12:00
JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 7-12), etapa 3
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 4 Mai 2019, 12:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Cornu / Cornu
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Cornu / Cornu
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 15:00
JUNIORI E (2008), etapa 25
Teren: Vega / Ploiești
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Vega / Ploiești
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 18:45
JUNIORI E (2008), etapa 25
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 18:45
Teren: Chitorani / Bucov
Marti, 23 Aprilie 2019, 12:00
JUNIORI D (2006), etapa 20
Teren: Vega / Ploiești
Marti, 23 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Vega / Ploiești
Marti, 23 Aprilie 2019, 16:30
JUNIORI B (2002), etapa 19
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Marti, 23 Aprilie 2019, 16:30
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 22
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 22
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:30
JUNIORI A (2000), etapa 13
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:30
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
JUNIORI B (2002), etapa 18
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 19 Aprilie 2019, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 23
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 19 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ, etapa 1
Teren: Tufeni / Tufeni
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 18
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
JUNIORI B (2002), etapa 17
Teren: Unirea / Urlati
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 14:30
JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 14
Teren: Florești / Florești
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 14:30
Teren: Florești / Florești
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 17
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Vineri, 5 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 5 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea, 16-imi de finală, etapa 1
Teren: Prahova / Tinosu
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 16
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Vineri, 29 Martie 2019, 17:00
JUNIORI D (2006), etapa 16
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 29 Martie 2019, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 29 Martie 2019, 14:00
JUNIORI E (2008), etapa 18
Teren: Vega / Ploiești
Vineri, 29 Martie 2019, 14:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 13
Teren: Olari / Olari
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
Teren: Olari / Olari
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 15
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 15
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Vineri, 22 Martie 2019, 17:30
JUNIORI E (2008), etapa 17
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 22 Martie 2019, 17:30
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 14
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Vineri, 15 Martie 2019, 18:15
JUNIORI E (2008), etapa 16
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 15 Martie 2019, 18:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 15 Martie 2019, 19:15
JUNIORI E (2008), etapa 16
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 15 Martie 2019, 19:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 14 Martie 2019, 19:45
JUNIORI D (2006), etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 14 Martie 2019, 19:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Albești / Albești
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 23 Februarie 2019, 14:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al IV-lea, etapa 1
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 23 Februarie 2019, 14:00
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea, etapa 1
Teren: Voința / Ciorani
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 16 Februarie 2019, 14:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea, etapa 1
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 16 Februarie 2019, 14:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 8 Decembrie 2018, 13:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 8 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 1 Decembrie 2018, 13:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 1
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 1 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Chimia / Brazi
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Chimia / Brazi
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
* Joc omologat de către Comisia de Competiţii, pe teren: 1-2.
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 14
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 09:00
JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 09:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 15 Noiembrie 2018, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 15
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Joi, 15 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 14 Noiembrie 2018, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 14 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 13 Noiembrie 2018, 16:00
JUNIORI D (2006), etapa 4
Teren: Astra / Ploiești
Marti, 13 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 11
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Se dispută la Darvari.
Joi, 8 Noiembrie 2018, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 14
Teren: Colceag / Colceag
Joi, 8 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
JUNIORI D (2006), etapa 12
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 12
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Prahova / Tinosu
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 18:00
JUNIORI E (2008), etapa 13
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 14:00
JUNIORI E (2008), etapa 12
Teren: Vega / Ploiești
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Vega / Ploiești
Marti, 30 Octombrie 2018, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 12
Teren: Colceag / Colceag
Marti, 30 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Colceag / Colceag
Luni, 29 Octombrie 2018, 10:00
JUNIORI E (2008), etapa 11
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Luni, 29 Octombrie 2018, 10:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Luni, 29 Octombrie 2018, 16:00
JUNIORI E (2008), etapa 11
Teren: Colceag / Colceag
Luni, 29 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:30
JUNIORI E (2008), etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 8
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
JUNIORI A (2000), etapa 8
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Gherghița / Gherghița
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 9
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 9
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 7
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Vineri, 12 Octombrie 2018, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 12 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 12 Octombrie 2018, 18:45
JUNIORI E (2008), etapa 8
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 12 Octombrie 2018, 18:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Luni, 8 Octombrie 2018, 17:00
JUNIORI E (2008), etapa 7
Teren: Astra / Ploiești
Luni, 8 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 8
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 6
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 6 Octombrie 2018, 10:00
JUNIORI D (2006), etapa 8
Teren: /
Sambata, 6 Octombrie 2018, 10:00
Teren: /
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 30 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 5
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 30 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: CS / Bănești
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: CS / Bănești
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI B (2002), etapa 8
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:30
JUNIORI D (2006), etapa 1
Teren: Vega / Ploiești
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:30
Teren: Vega / Ploiești
Joi, 27 Septembrie 2018, 19:00
JUNIORI D (2006), etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 27 Septembrie 2018, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 2-1.
Sambata, 15 Septembrie 2018, 14:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 5
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 15 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 3
Teren: /
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: /
Vineri, 14 Septembrie 2018, 18:00
JUNIORI E (2008), etapa 4
Teren: Vega / Ploiești
Vineri, 14 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 2-1.
Sambata, 8 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI A (2000), etapa 2
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 8 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 7 Septembrie 2018, 17:00
JUNIORI E (2008), etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 7 Septembrie 2018, 17:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
JUNIORI E (2008), etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 17:00
JUNIORI B (2002), etapa 3
Teren: Stăncești / Stăncești
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 26 August 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 18 August 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 18 August 2018, 18:00
Teren: Unirea / Urlati