Meciuri arbitrate
Sambata, 15 Iunie 2019, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 34
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 15 Iunie 2019, 16:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 29
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 9 Iunie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 29
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 9 Iunie 2019, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 8 Iunie 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 26
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 8 Iunie 2019, 18:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 8 Iunie 2019, 10:00
JUNIORI C (2004), PLAY-OFF (locurile 1-6), etapa 8
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 8 Iunie 2019, 10:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 28
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 25
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: CS / Bănești
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
Teren: CS / Bănești
Joc întrerupt în minutul 44, la scorul de 7-1, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Meci omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 23
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 19 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 21
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 19 Mai 2019, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 18 Mai 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 26
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 18 Mai 2019, 18:00
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 22
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 22
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 11 Mai 2019, 10:00
JUNIORI B (2002), etapa 21
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 11 Mai 2019, 10:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 24
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 21
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 21
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 22
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 4-4.
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 19
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
JUNIORI B (2002), etapa 18
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 21
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 21
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
JUNIORI B (2002), etapa 17
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 15
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 17
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
JUNIORI B (2002), etapa 16
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea, 16-imi de finală, etapa 1
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 16
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 15
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 2 Martie 2019, 14:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al V-lea, etapa 1
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 2 Martie 2019, 14:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 24 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al IV-lea, etapa 1
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 24 Februarie 2019, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea, etapa 1
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 11
Teren: Energia / Pietroșani
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Energia / Pietroșani
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 11
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Gherghița / Gherghița
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 10
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9
Teren: Energia / Pietroșani
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Energia / Pietroșani
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 3-3.
Sambata, 27 Octombrie 2018, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 27 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 8
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 8
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Se joaca la Berceni
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 9
Teren: Targsorul Nou / Targsorul Nou
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Targsorul Nou / Targsorul Nou
Sambata, 13 Octombrie 2018, 10:00
JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 9
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 13 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 6 Octombrie 2018, 09:00
JUNIORI D (2006), etapa 8
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 6 Octombrie 2018, 09:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 6 Octombrie 2018, 11:00
JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 8
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 6 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 30 Septembrie 2018, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 30 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Livadea / Vărbilău
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI B (2002), etapa 8
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 5
Teren: /
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: /
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 6
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 4
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
JUNIORI D (2006), etapa 6
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
JUNIORI B (2002), etapa 7
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 22 Septembrie 2018, 13:00
JUNIORI E (2008), etapa 5
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 22 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 3
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
JUNIORI A (2000), etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 2
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 9 Septembrie 2018, 00:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 2
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 9 Septembrie 2018, 00:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 18 August 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 18 August 2018, 18:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza