Meciuri arbitrate
Sambata, 17 Iunie 2023, 18:00
Superliga B1, Seria Vest, etapa 30
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 17 Iunie 2023, 18:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 33
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 23
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 21 Mai 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Play-out, seria NORD, etapa 3
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 21 Mai 2023, 13:30
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 20 Mai 2023, 14:00
JUNIORI B (n. 2006), etapa 21
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 20 Mai 2023, 14:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2008), Seria EST, etapa 21
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Vineri, 19 Mai 2023, 19:30
JUNIORI D1 (n. 2011), etapa 17
Teren: Petrolul / Băicoi
Vineri, 19 Mai 2023, 19:30
Teren: Petrolul / Băicoi
Vineri, 19 Mai 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2012), Seria VEST, etapa 17
Teren: Brazi / Brazi
Vineri, 19 Mai 2023, 17:00
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 13 Mai 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 13 Mai 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 13 Mai 2023, 17:30
JUNIORI C (n. 2008), Seria EST, etapa 20
Teren: Albești / Albești
Sambata, 13 Mai 2023, 17:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Superliga B1, Seria Vest, etapa 21
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Sambata, 15 Aprilie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 18
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Sambata, 15 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 9 Aprilie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 9 Aprilie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 9 Aprilie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 9 Aprilie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 1 Aprilie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2006), etapa 15
Teren: Ștefești / Ștefești
Sambata, 1 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Ștefești / Ștefești
Sambata, 1 Aprilie 2023, 18:15
JUNIORI C (n. 2008), Seria VEST, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 1 Aprilie 2023, 18:15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Joi, 30 Martie 2023, 20:15
JUNIORI C (n. 2008), Seria VEST, etapa 15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 30 Martie 2023, 20:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 14
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:30
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 13:30
Superliga B1, Seria Vest, etapa 12
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
Superliga B1, Seria Est, etapa 11
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 16:00
JUNIORI C (n. 2008), Seria VEST, etapa 9
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 16:00
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 18:00
JUNIORI E (n. 2012), Seria VEST, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 29 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 29 Octombrie 2022, 15:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 29 Octombrie 2022, 10:00
JUNIORI C (n. 2008), Seria EST, etapa 8
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 29 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 15 Octombrie 2022, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 15 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Superliga B1, Seria Est, etapa 7
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Vineri, 7 Octombrie 2022, 17:45
JUNIORI E (n. 2012), Seria EST, etapa 5
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 7 Octombrie 2022, 17:45
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 27 August 2022, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 27 August 2022, 18:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat