Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 9
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 9
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 6
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Antrenorul Bălaș Costin (CS Unirea Cocorăștii Colt) - cartonaș galben - proteste (90);
Antrenorul Mihalache Dragoș (ACS DP Cornu) - eliminat, cumul de avertismente (90+2).
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Aricești / Aricești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 1-2.
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: CS / Bănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 26 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti