Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Mai 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 28 Mai 2017, 18:00
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 31
Teren: /
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
Teren: /
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 28
Teren: "Avântul" / Măneciu
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 30
Teren: Albești / Albești
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 21 Mai 2017, hh:mm
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 23
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Duminica, 21 Mai 2017, hh:mm
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 29
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 14 Mai 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 22
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 14 Mai 2017, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 22
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: /
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: /
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
Teren: Măgureni / Măgureni
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 27
Teren: /
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Teren: /
Duminica, 30 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 30 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Vega / Ploiești
S-a disputat la Cornu.
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 19
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 19
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Livadea / Vărbilău
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
JUNIORI B, Seria I, etapa 10
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 18
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina, pe teren: 2-3.
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 18
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 16
Teren: Stăncești / Stăncești
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 17
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 17
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:30
JUNIORI C, Seria I, etapa 15
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:30
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 16
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 16
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 16
Teren: /
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
Teren: /
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 22
Teren: /
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 15
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 15
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
Teren: /
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 14
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 19 Martie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 14
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 19 Martie 2017, 13:30
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 2-2.
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
JUNIORI B, Seria a II-a, etapa 8
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: /
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
Teren: /
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi, etapa 1
Teren: /
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: /
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13
Teren: /
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 13:30
Teren: /
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 13
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 12
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 12
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 13:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 11
Teren: /
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: /
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 11
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Mislea / Mislea
Marti, 1 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Cornu / Cornu
Marti, 1 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: /
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
Teren: /
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI A, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9
Teren: /
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:30
Teren: /
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 18 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 18 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 15 Octombrie 2016, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 8
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI A, Seria I, etapa 6
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 7
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 7
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 6
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 6
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI B, Seria I, etapa 4
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a, etapa 1
Teren: Brazi / Brazi
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 5
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 25 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: CS / Bănești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Teren: CS / Bănești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:30
JUNIORI A, Seria a II-a, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
JUNIORI C, Seria I, etapa 3
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 4
Teren: Voinţa / Vadu Părului
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Voinţa / Vadu Părului
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 4
Teren: Predești / Predești
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Predești / Predești
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 3
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 3
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: /
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
Teren: /
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 3
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 2
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 31 August 2016, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Miercuri, 31 August 2016, 18:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 28 August 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 1
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 28 August 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 1
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 28 August 2016, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 27 August 2016, 19:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 27 August 2016, 19:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 14 August 2016, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa I, etapa 1
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 14 August 2016, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti