Popa Marian
Ploieşti
Mizil, 28 Februarie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova
Ploiesti, Strada Pielari, nr. 5
Tel: 0344263251
Tel: 0755023599
Fax: 0344263251
Raiffeisen Bank: RO38RZBR0000060008754056
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
LIGA A PRAHOVA | SUPERLIGA B PRAHOVA | LIGA B PRAHOVA, Seria EST | CUPA ROMÂNIEI | ||
Safta Mihai | 3 | ||||
Enache Miron Gabriel | 2 | ||||
Zafiriadis Alexandru | 1 | ||||
Gheorghe Alin | 2 | ||||
Rusu Mircea | 3 | ||||
Bălănescu Iulian | 1 | ||||
Neagu Ionuţ Cătălin | 4 | ||||
Mateescu Emil Andrei | 2 | ||||
Vizitiu Mihai | 1 | ||||
Bîrziloiu Doralin | 1 | ||||
Sprînceană Romulus | 1 | ||||
David Ionut | 1 | ||||
Răduţă Gabriel | 1 | ||||
Iosif Nicolae | 1 | ||||
Tarsoreanu Sergiu Marius | 1 | ||||
Lefter Gabi Cristian | 2 | ||||
Bobeică Andrei | 1 | ||||
Mălăroiu Stelian | 1 | ||||
Amorăriţei Mihai | 1 | ||||
Ionică Alin | 1 | ||||
Dan Andrei Ionuţ | 1 | ||||
Dragu Laurenţiu | 1 | ||||
Brăilă Gabriel | 1 | ||||
Sotir Andrei | 2 | ||||
Zahiu Bogdan | 1 | ||||
Ristea Sergiu Gabriel | 1 | ||||
Ciocoiu Bogdan | 2 | ||||
Căunei Viorel | 1 | ||||
Ghita George | 1 | ||||
Mociornita Nicolae Bogdan | 1 | ||||
Pantilimonescu Constantin | 2 | ||||
Oprescu Louis | 1 | ||||
Oprea Ovidiu Petru | 1 | ||||
Vulpe Alex Adrian | 1 | ||||
Petre Doru Nicolae | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
LIGA A PRAHOVA | SUPERLIGA B PRAHOVA | LIGA B PRAHOVA, Seria EST | CUPA ROMÂNIEI | ||
CSO Teleajenul Vălenii de Munte | 2 | ||||
AS Tufeni Băicoi | 1 | ||||
CS Păuleşti | 2 | ||||
AFC Astra 2 | 3 | ||||
CSO Plopeni | 1 | ||||
AFC Băneşti-Urleta | 1 | ||||
ACS Progresul Drăgăneşti | 2 | ||||
CS Unirea Urlaţi | 2 | ||||
CS Unirea Cocorăştii Colţ | 1 | ||||
CSO Tricolorul Breaza | 1 | ||||
Avântul Măneciu | 2 | ||||
AS Voința Găzarul Surani | 1 | ||||
Cetatea Coada Izvor | 1 | ||||
CS Ariceştii Rahtivani | 1 | ||||
CS Șirna Varnița | 1 | ||||
CSDP Petrolul Băicoi | 1 | ||||
AS Ştiinţa Albeşti | 1 | ||||
Tineretul Berceni | 1 | ||||
Unirea Teleajen Ploiesti | 1 | ||||
AS Prahova Târgșorul Vechi | 1 | ||||
Voinţa Vadu Părului | 1 | ||||
CSM Ploieşti | 1 | ||||
Rapid Sălciile | 1 | ||||
Sportul Valea Cucului | 1 | ||||
Progresul Boldeşti Grădiştea | 1 | ||||
Progresul Bucov | 1 | ||||
CS Ceptura | 1 |