Informari si comunicate AJF
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
09-11-2018
09-11-2018
Cupa Satelor, la etapa finală

În ultimul act se vor confrunta echipele din comunele Valea Călugărească, Blejoi, Teişani şi Măneciu

detalii...
31-10-2018
Programul fazei semifinale din cadrul Cupei Satelor

Sâmbătă, 3 noiembrie, se desfăşoară faza următoare a competiţiei

detalii...
25-10-2018
Cupa Satelor, etapa a III-a

Echipele Comuna Măneşti şi Comuna Păuleşti s-au calificat în faza următoare a competiţiei. Vineri şi sâmbătă se dispută ultima etapă din celelalte serii.

detalii...
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
11-10-2018

Cupa Satelor, etapa a III-a


Publicat in data de 25-10-2018, la ora 10:48

 Grupa I

 

Vineri 5 octombrie, ora 14.00 – etapa I (Olteni – organizare Teisani)

Comuna Drajna – Comuna Măneciu                             0-2

Comuna Teişani – Comuna Izvoarele                            0-0

Comuna Izvoarele – Comuna Drajna                             1-2

Comuna Măneciu – Comuna Teişani                             0-0

Comuna Izvoarele – Comuna Măneciu                         0-3

Comuna Teişani – Comuna Drajna                                1-0

 

Clasament

1. Comuna Măneciu                 3          2          1          0          5-0                   7

2. Comuna Teişani                    3          1          2          0          1-0                   5

3. Comuna Drajna                    3          1          1          1          2-4                   3

4. Comuna Izvoarele                 3          0          1          2          1-5                   1

 

Vineri 12 octombrie, ora 14.00– etapa a II-a (Drajna)

Comuna Drajna – Comuna Măneciu                             1-4

Comuna Teişani – Comuna Izvoarele                            0-0

Comuna Izvoarele – Comuna Drajna                             0-1

Comuna Măneciu – Comuna Teişani                             0-1

Comuna Izvoarele – Comuna Măneciu                           1-1

Comuna Teişani – Comuna Drajna                                0-4

 

Clasament după etapa a II-a

1. Comuna Măneciu                 6          3          2          1          10-3                 11

2. Comuna Drajna                    6          3          1          2          8-8                   9

3. Comuna Teişani                    6          2          3          1          2-4                   9

3. Comuna Izvoarele                 6          0          3          3          2-7                   3

 

Vineri 19 octombrie, ora 13.00– etapa a III-a (Izvoarele)

Comuna Drajna – Comuna Măneciu                             0-2

Comuna Teişani – Comuna Izvoarele                            1-1

Comuna Izvoarele – Comuna Drajna                             1-1

Comuna Măneciu – Comuna Teişani                             1-2

Comuna Izvoarele – Comuna Măneciu                           0-2

Comuna Teişani – Comuna Drajna                                1-4

 

Clasamanet după etapa III-a

1. Comuna Măneciu                 9          5          2          2          15-5                 17

2. Comuna Drajna                    9          4          2          3          13-12               13

3. Comuna Teişani                    9          3          4          2          6-10                 13

4. Comuna Izvoarele                 9          0          5          4          4-11                 5

 

Vineri 25 octombrie, ora 13.00– etapa a IV-a (Măneciu)

 

Grupa a II-a

 

Sâmbătă, 6 octombrie, ora 13.00 – etapa I (Valea Calugarească)

Comuna Dumbrava – Comuna Valea Călugărească                   0-0

Comuna Colceag – Comuna Gura Vadului                                6-0

Comuna Gura Vadului – Comuna Dumbrava                             0-5

Comuna Valea Călugărească – Comuna Colceag                      5-0

Comuna Gura Vadului – Comuna Valea Călugărească   1-1

Comuna Colceag – Comuna Dumbrava                                    2-2

 

Clasament

1. Comuna Dumbrava                           3          1          2          0          7-2       5

2. Comuna Valea Călugărească            3          1          2          0          6-1       5

3. Comuna Cocleag                              3          1          1          1          8-7       4

4. Comuna Gura Vadului                      3          0          1          2          1-12     1

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 13.00 – etapa a II-a (Colceag)

Comuna Dumbrava – Comuna Valea Călugărească                   0-0

Comuna Colceag – Comuna Gura Vadului                                2-1

Comuna Gura Vadului – Comuna Dumbrava                             0-1

Comuna Valea Călugărească – Comuna Colceag                      1-1

Comuna Gura Vadului – Comuna Valea Călugărească   1-3

Comuna Colceag – Comuna Dumbrava                                    2-1

 

Clasament după etapa a II-a

1 Comuna Colceag                               6          3          2          1          13-10               11

2. Comuna Valea Calugareasca            6          2          4          0          10-3                 10

3. Comuna Dumbrava                           6          2          3          1          9-4                   9

4. Comuna Gura Vadului                      6          0          1          5          3-18                 1

 

Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13.00 – etapa a III-a (Valea Calugareasca organizare Gura Vadului)

Comuna Dumbrava – Comuna Valea Călugărească                   0-0

Comuna Colceag – Comuna Gura Vadului                                2-0

Comuna Gura Vadului – Comuna Dumbrava                             0-4

Comuna Valea Călugărească – Comuna Colceag                      3-0

Comuna Gura Vadului – Comuna Valea Călugărească   0-3

Comuna Colceag – Comuna Dumbrava                                    1-1

 

Clasament după etapa a III-a

1. Comuna Valea Calugareasca            9          4          5          0          16-3                 17

2. Comuna Colceag                              9          4          3          2          16-14               15

3. Comuna Dumbrava                           9          3          5          1          14-5                 14

4. Comuna Gura Vadului                      9          0          1          8          3-27                 1

 

Sâmbătă, 27 octombrie, ora 13.00 – etapa a IV-a (Dumbrava)

 

 

Grupa a III-a

 

Sâmbătă, 6 octombrie, ora 13.00 - etapa I (Paulesti)

Comuna Poseşti – Comuna Păuleşti                  0-7

Comuna Păuleşti – Comuna Lipăneşti    3-0 (neprezentare)

Comuna Lipăneşti – Comuna Poseşti                0-3 (neprezentare)

 

Clasament

1. Comuna Păuleşti                   2          2          0          0          10-0                 6

2. Comuna Poseşti                    2          1          0          1          3-7                   3

3. Comuna Lipăneşti                 2          0          0          2          0-6                   0

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 12.00 - etapa a II-a (Lipanesti)

Comuna Poseşti – Comuna Păuleşti                  0-5

Comuna Păuleşti – Comuna Lipăneşti    2-0

Comuna Lipăneşti – Comuna Poseşti                1-1

 

Clasament dupa etapa a II-a

1. Comuna Păuleşti                   4          4          0          0          17-0                 12

2. Comuna Poseşti                    4          1          1          2          4-13                 4

3. Comuna Lipăneşti                 4          0          1          3          1-9                   1

 

Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13.00 – etapa a III-a (Izvoarele în organizarea Poseşti)

Comuna Poseşti – Comuna Păuleşti                  0-4

Comuna Păuleşti – Comuna Lipăneşti    0-5

Comuna Lipăneşti – Comuna Poseşti                2-0

 

Clasament dupa etapa a III-a

1. Comuna Păuleşti                   6          6          0          0          26-0                 18

2. Comuna Lipăneşti                 6          1          1          4          3-14                 4

3. Comuna Poseşti                    6          1          1          4          4-19                 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa a IV-a

 

Vineri 5 octombrie, ora 13.00 – etapa I (Ştefeşti):

Comuna Blejoi – Comuna Vărbilău                               1-4

Comuna Ştefeşti – Comuna Bertea                                2-0

Comuna Bertea – Comuna Blejoi                                  2-5

Comuna Vărbilău – Comuna Ştefeşti                             4-0

Comuna Bertea – Comuna Vărbilău                              0-3

Comuna Ştefeşti – Comuna Blejoi                                 3-3

 

Clasament

1. Comuna Vărbilău                  3          3          0          0          11-1                 9

2. Comuna Blejoi                      3          1          1          1          9-9                   4

3. Comuna Ştefeşti                   3          1          1          1          5-7                   4

4. Comuna Bertea                    3          0          0          3          2-10                 0

 

Vineri 12 octombrie, ora 13.00 – etapa a II-a (Ştefeşti în organizarea Bertea):

Comuna Blejoi – Comuna Vărbilău                               1-1

Comuna Ştefeşti – Comuna Bertea                                2-0

Comuna Bertea – Comuna Blejoi                                  0-4

Comuna Vărbilău – Comuna Ştefeşti                             0-1

Comuna Bertea – Comuna Vărbilău                              0-3

Comuna Ştefeşti – Comuna Blejoi                                 0-3

 

Clasament după etapa a II-a

1. Comuna Vărbilău                  6          4          1          1          15-3                 13

2. Comuna Blejoi                      6          3          2          1          17-10               11

3. Comuna Ştefeşti                   6          3          1          2          8-10                 10

4. Comuna Bertea                    6          0          0          6          2-19                 0

 

Vineri 19 octombrie, ora 13.00 – etapa a III-a (Blejoi)

Comuna Blejoi – Comuna Vărbilău                               1-1

Comuna Ştefeşti – Comuna Bertea                                3-0 (neprezentare)

Comuna Bertea – Comuna Blejoi                                  0-3 (neprezentare)

Comuna Vărbilău – Comuna Ştefeşti                             0-0

Comuna Bertea – Comuna Vărbilău                              0-3 (neprezentare)

Comuna Ştefeşti – Comuna Blejoi                                 0-2

 

Clasament după etapa a III-a

1. Comuna Vărbilău                  9          5          3          1          19-4                 18

2. Comuna Blejoi                      9          5          3          1          23-11               18

3. Comuna Ştefeşti                   9          4          2          3          11-12               14

4. Comuna Bertea                    9          0          0          9          2-28                 0

 

Vineri 25 octombrie, ora 13.00 – etapa a III-a (Varbilau)

 

 

Grupa a V-a

 

Vineri 5 octombrie, ora 13.00 - etapa I (Bucov):

Comuna Bucov – Comuna Şirna                       0-1

Comuna Şirna – Comuna Măneşti                     0-0

Comuna Măneşti – Comuna Bucov                   2-1

 

Clasament

1. Comuna Măneşti                  2          1          1          0          2-1                   4

1. Comuna Şirna                       2          1          1          0          1-0                   4

3. Comuna Bucov                     2          0          0          2          1-3                   0

 

Vineri 12 octombrie, ora 13.00 - etapa a II-a (Măneşti):

Comuna Bucov – Comuna Şirna                       1-2

Comuna Şirna – Comuna Măneşti                     0-7

Comuna Măneşti – Comuna Bucov                   1-0

 

Clasament după etapa a II-a:

1. Comuna Măneşti                  4          3          1          0          10-1                 10

2. Comuna Şirna                       4          2          1          1          3-8                   7

3. Comuna Bucov                     4          0          0          4          2-6                   0

 

Duminică 20 octombrie, ora 13.30 – etapa a III-a (Şirna - Tăriceni)

Comuna Bucov – Comuna Şirna                       0-0

Comuna Şirna – Comuna Măneşti                     1-0

Comuna Măneşti – Comuna Bucov                   1-1

 

Clasament după etapa a III-a:

1. Comuna Măneşti                  6          3          2          1          10-2                 11

2. Comuna Şirna                       6          3          2          1          5-9                   11

3. Comuna Bucov                     6          0          2          4          3-7                   2


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe