Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 21 Iunie 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 30
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 21 Iunie 2015, 18:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 13 Iunie 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 29
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 13 Iunie 2015, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 3 Iunie 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 33
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Miercuri, 3 Iunie 2015, 18:00
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Duminica, 31 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 27
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 31 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Sambata, 30 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 27
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 30 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CENAD
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / CHISODA
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 24 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 26
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 24 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 17 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 21
Teren: Comunal / CALACEA
Duminica, 17 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CALACEA
Sambata, 16 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 25
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 16 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 19
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 2 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 2 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CENAD
Joi, 30 Aprilie 2015, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 13
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 30 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 22
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Duminica, 5 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 19
Teren: Comunal / RAUTI
Duminica, 5 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / RAUTI
Sambata, 4 Aprilie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 4 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 29 Martie 2015, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 15
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 29 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Cornesti
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 21 Martie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 17
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 21 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / GOTTLOB
Duminica, 15 Martie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 15 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 14 Martie 2015, 16:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 14 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 28 Februarie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 28 Februarie 2015, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 15
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Vulturii / Bazos
Vineri, 21 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Vineri, 21 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 13
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Tricoul 1 Iunie / Timisoara
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Tricoul 1 Iunie / Timisoara
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / PERIAM
Miercuri, 29 Octombrie 2014, 15:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 9
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 29 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 11
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 11
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / GOTTLOB
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 10
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 10
Teren: Comunal / Foeni
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Vineri, 17 Octombrie 2014, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 7
Teren: Plopi / Timisoara
Vineri, 17 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 12 Octombrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 9
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 12 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 6
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a VI-a Promotie, Seria I, etapa 8
Teren: Comunal / CENEI
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / CENEI
Sambata, 4 Octombrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Tricoul 1 Iunie / Timisoara
Sambata, 4 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Tricoul 1 Iunie / Timisoara
Duminica, 28 Septembrie 2014, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria I, etapa 7
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 28 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 27 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 7
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 27 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 21 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 6
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 21 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 14 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 5
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 14 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Sambata, 13 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 13 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 7 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 7 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 6 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 4
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 6 Septembrie 2014, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 31 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 3
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Duminica, 31 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Comunal / MORAVITA
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / MORAVITA
Duminica, 17 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 1
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 17 August 2014, 18:00
Teren: Municipal / Deta