Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 19 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 29
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 19 Iunie 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 28
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Cornesti
Vineri, 10 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 34
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Vineri, 10 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 18
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 28
Teren: Comunal / Remetea Mare
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 23
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 25 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 25
Teren: Vulturii / Bazos
Miercuri, 25 Mai 2016, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 26
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 26
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 21
Teren: Comunal / BARATEAZ
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / BARATEAZ
Vineri, 13 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Progresul / GATAIA
Vineri, 13 Mai 2016, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Teren: Plopi / Timisoara
Luni, 25 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Luni, 25 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 20
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 9 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 20
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 9 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Vineri, 8 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Vineri, 8 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 17
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 14
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 15
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Vineri, 20 Noiembrie 2015, 16:00
Juniori D, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 20 Noiembrie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 14
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 14
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 10
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 8
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / GHILAD
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 7
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 6
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 5
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / URSENI
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / URSENI
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / Opatita
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Opatita
Vineri, 28 August 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Progresul / GATAIA
Vineri, 28 August 2015, 17:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 2
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 1
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 15 August 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 15 August 2015, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA