Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 2 August 2020, 11:00
Cupa Romaniei - FINALA, etapa 1
Teren: Dan Paltinisanu Central / Timisoara
Duminica, 2 August 2020, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu Central / Timisoara
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 13
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 26 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Central / Buzias
Sambata, 26 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / PESAC
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / PESAC
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 6
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Checea
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Checea
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 18:00
Juniori E - U11, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / SAG
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / BOBDA
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / BOBDA
Miercuri, 28 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Miercuri, 28 August 2019, 18:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 18 August 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Darova
Duminica, 18 August 2019, 18:00
Teren: Comunal / Darova
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic