Informari si comunicate
16-02-2019
13-02-2019
11-02-2019
07-02-2019
Comisia de futsal

Csík- és Gyergyó körzeti bajnokság

detalii...
29-01-2019
29-01-2019
22-01-2019
Zona Ciuc - Csík körzet

Campionat Fotbal in sala - Teremtorna Rezultatele-Eredmenyek

detalii...
22-01-2019
21-01-2019
09-01-2019
toate comunicatele

CS Metalul Vlăhiţa

Localitatea Vlăhița

Staff-ul echipei
Presedinte Szőcs Csongor Imre
Secretar
Vicepresedinte Nagy Attila
Organizator de competitii Molnár Tibor
Antrenor Nagy Attila
Antrenor copii Szőcs Róbert
Juniori, D 2003 - sezon 2015/2016
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 22 20 2 0 138-10 62p +29
2AFC Odorheiu Secuiesc 222173295-1354p+21
3 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 22 17 0 5 117-25 51p +18
4FK Csikszereda Miercurea Ciuc 222170583-2451p+18
5 CS Ştiinţa Sărmaş Topliţa 22 13 0 9 54-54 39p +6
6CS Viitorul Gheorgheni 222121977-5537p+4
7 CS Minerul Bălan 22 8 3 11 31-64 27p -6
8CS Metalul Vlăhiţa22711444-7422p-11
9 AS a-Pro Lövéte Lueta 22 6 3 13 23-95 21p -12
10CS Viitorul Gheorgheni22611523-12719p-14
11 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 22 2 0 20 10-76 6p -27
12AS Siculeni2200223-810p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bence Zsolt 30-09-1982 5948
2 Bencze Szilard 18-10-2007 14258
3 Benedek Csongor 03-04-2007 14256
4 Benedek Kincso 08-04-2009 14261
5 Benedek Szabolcs 09-04-1999 10767
6 Bota Miklos Szabolcs 24-10-2006 14355
7 Both Szabolcs 04-04-2007 14254
8 Bugja David 27-09-2009 14262
9 Dénes Norbert Attila 28-02-1994 12322
10 Hatos Peter 10-06-2008 14259
11 Kicsi Zoltán 07-10-1994 8407
12 Lazar Attila Tamas 18-08-2007 14252
13 Lorincz Andras 18-12-2000 14193A
14 Márton Tibor 17-05-1988 12061
15 Mag Adam 21-07-2008 14255
16 Mag Arnold 22-04-1993 8403
17 Majlath Szabolcs 21-06-2000 10891
18 Marton Abel 01-11-2006 14263
19 Marton Mark 07-04-2008 14264
20 Marton Richard 23-08-1997 10150
21 Mihaly Arpad 04-10-2008 14267
22 Miklós Zoltán 27-03-1979 10358
23 Molnár Ernő 09-11-1974 10357
24 Molnar Zoltan 13-07-1997 10682
25 Molnos Laszlo 27-04-2008 14253
26 Peter Zoltan 21-04-2008 14265
27 Szeles Norbert 08-07-2000 14011
28 Szőcs Csongor 26-09-1980 4803
29 Tamas Attila 27-03-1994 10496A
30 Trinfuj Roland 31-07-2008 14257
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 13
17-11-2018
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 12
11-11-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 11
03-11-2018
AS Andycom Avrămeşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 10
27-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 9
20-10-2018
AS Tartód Vârşag
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 8
14-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 7
06-10-2018
CS Bradul Zetea
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 6
30-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 5
22-09-2018
AS Farkaslaka Lupeni
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 4
16-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 3
08-09-2018
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 2
01-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 1
25-08-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Cupa Romaniei Etapa 2
24-11-2018
AS Unirea Lueta
Pauza: 1-0
Cupa Romaniei Etapa 1
12-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
17-11-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Observatii: Toate etapa la FK Csikszereda
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 9
17-11-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
03-11-2018
AS MÜ Frumoasa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
03-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
20-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
20-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
06-10-2018
AS Străduinţa Mihăileni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
06-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Observatii: Toate etapa la Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
22-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
22-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 10
24-11-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 9
24-11-2018
AS Remenyseg Mărtiniş
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 8
10-11-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 7
10-11-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 6
27-10-2018
AS a-Pro Lövéte Lueta
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 5
27-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Observatii: Toate etapa la Vlahita
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 4
13-10-2018
AFC Odorheiu Secuiesc
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 3
13-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 2
29-09-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei Etapa 1
29-09-2018
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Futsal- Zona Odorhei, Grupa B Etapa 3
03-02-2019
CS Infopress SE Odorheiu Secuiesc
Futsal- Zona Odorhei, Grupa B Etapa 2
03-02-2019
CS Metalul Vlăhiţa
Futsal- Zona Odorhei, Grupa B Etapa 1
03-02-2019
FK Odorheiu Secuiesc-Futsal
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe