Bărbuş Gheorghe
Roşiori, jud. Satu Mare
15 Iunie 1952
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
Despa Radu | 2 | |||||||
Lucaciu Sergiu | 4 | |||||||
Ienci Ionut | 1 | |||||||
Kemenes Norbert | 1 | |||||||
Mureşan Cristian | 1 | |||||||
Mureşan Bogdan | 2 | |||||||
Codrea Cristian | 5 | |||||||
Pante Gabriel | 2 | |||||||
Peter Bogdan | 2 | |||||||
Mihali Florin | 4 | |||||||
Mureşan Andrei | 4 | |||||||
Lung Daiana | 4 | |||||||
Donca Darius | 4 | |||||||
Mariş Vasile | 2 | |||||||
Zubascu Ileana | 3 | |||||||
Rus Sergiu | 2 | |||||||
Pârge Vlad | 2 | |||||||
Gheighiş Daniel | 1 | |||||||
Pop Ciprian | 1 | |||||||
Sepsi Raul | 2 | |||||||
Szakacs Noris | 1 | |||||||
Munteanu Kinga | 1 | |||||||
Ilies Paul | 1 | |||||||
Buda Bogdan | 2 | |||||||
Andrei Octaviann | 1 | |||||||
Pintea Bogdan | 2 | |||||||
Ungur Denis Alexandru | 2 | |||||||
Lar Daniel | 1 | |||||||
Antal Attila | 1 | |||||||
Ciocan Marius | 1 | |||||||
Tiniş Marius | 1 | |||||||
Cirtiu Daniel | 1 | |||||||
Santa Adrian Ionuţ | 1 | |||||||
Mare Vlad | 1 | |||||||
Hritac Paul | 1 | |||||||
Cont Ovidiu | 1 | |||||||
Blaj Robert | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
CS Fărcașa | 3 | |||||||
AFC Şişeşti | 1 | |||||||
CS Athletic Remetea Chioarului | 3 | |||||||
ACS Salina Ocna Şugatag | 5 | |||||||
AFC Atletic Lăpuș | 4 | |||||||
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș | 2 | |||||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 4 | |||||||
ACS Avântul Bârsana | 2 | |||||||
AS Remeţi | 2 | |||||||
ACS Recolta Săliştea de Sus | 4 | |||||||
ACS UAC Europe | 2 | |||||||
ACS Speranţa Cerneşti | 3 | |||||||
ACS Voința Târgu Lăpuș | 3 | |||||||
CS Gloria 1999 Chechiş | 3 | |||||||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 1 | |||||||
AS Fulgerul Lăschia | 1 | |||||||
AS Gloria Culcea | 1 | |||||||
AS Mireşu Mare | 1 | |||||||
ACS Gloria Sălsig | 1 |