Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 18
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 16
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 5
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 17
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 17
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 6
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic