Stanisteanu Victor-Florian
Buzau
Pitesti, Jud. Arges, 16 Februarie 1972
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau
Buzau, Strada Mesteacanului nr. 20
Tel: 0238717928
Tel: 0773964592
Fax: 0238717928
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Off | Liga a 4-a - Play-Out | ||
Bulibasa Cristian | 3 | ||||||
Pahontu Mihai | 1 | ||||||
Enciu Alexandru - Stefan | 1 | ||||||
Stere Mihaela Izabela | 1 | ||||||
Carjan Sebastian | 1 | ||||||
Trifan Catalin | 1 | ||||||
Albu Marius - Alin | 2 | ||||||
Putinica Alexandra | 2 | ||||||
Naum Alexandru | 2 | ||||||
Cighir David | 1 | ||||||
Sitaru Mario | 2 | ||||||
Dafina Cristian - Andrei | 2 | ||||||
Rudolovic David - Stefanut | 6 | ||||||
Liloiu Rares - Mihai | 1 | ||||||
Moise Iustin | 2 | ||||||
Cretu Ion | 5 | ||||||
Rosca Cristian - Florin | 4 | ||||||
Carpen Tudor | 1 | ||||||
Manea Catalin-Ionut | 2 | ||||||
Blindu Mihai Adrian | 2 | ||||||
Done Catalin | 2 | ||||||
Bostan Alexandru - Nicolae | 3 | ||||||
Biga Ionut - Dragos | 2 | ||||||
Gavrila Razvan | 1 | ||||||
Oancea Stefan - Cristian | 2 | ||||||
Albu Adrian - Mihail | 3 | ||||||
Tudoroiu Lucian Stefan | 1 | ||||||
Lungu Petru | 1 | ||||||
Andrei Ion - Mihai | 1 | ||||||
Plaeasu Alexandru - Daniel | 1 | ||||||
Ilie Petrus | 3 | ||||||
Drugea Gheorghe - Catalin | 1 | ||||||
Preda Adrian - Gabriel | 1 | ||||||
Sitaru Roberto - Andrei | 1 | ||||||
Bucur Rares - Andrei | 2 | ||||||
Toader Andrei | 1 | ||||||
Stefan Romulus | 1 | ||||||
Nitu Mario | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Off | Liga a 4-a - Play-Out | ||
CS Carpati Nehoiu | 4 | ||||||
FC Petrolul Berca | 4 | ||||||
CS Stiinta Cernatesti | 3 | ||||||
AS Pescarusul Luciu | 4 | ||||||
ACS Montana Patarlagele | 2 | ||||||
AS Progresul Beceni | 4 | ||||||
AS Rapid Matesti | 2 | ||||||
AS Recolta Blajani | 1 | ||||||
AS Viitorul Candesti | 1 | ||||||
AS Unirea Zoresti | 1 | ||||||
AS Sport Club Vernesti | 1 | ||||||
AS Olimpia Pogoanele | 1 | ||||||
AS Viitorul Rusetu | 1 | ||||||
AS Luceafarul CA Rosetti | 2 | ||||||
AS Diadema Gheraseni | 3 | ||||||
AS Unirea Largu | 3 | ||||||
AS Unirea Padina | 1 | ||||||
ACS Team Săgeata | 1 | ||||||
ACS Gloria Vadu Pasii | 1 | ||||||
AFC Metalul Buzau | 1 | ||||||
ACS FC Luceafarul Maxenu | 1 |