Vasile Cezar Cristian
Buzau
Buzau, 17 Noiembrie 1962
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau
Buzau, Strada Mesteacanului nr. 20
Tel: 0238717928
Tel: 0773964592
Fax: 0238717928
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Campionatul Judetean U13 | ||
Fliter Cristi - Gabriel | 1 | |||||
Rosca Cristian - Florin | 3 | |||||
Plaeasu Alexandru - Daniel | 4 | |||||
Tudoroiu Lucian Stefan | 2 | |||||
Medeleanu Constantin | 1 | |||||
Bostan Alexandru - Nicolae | 1 | |||||
Bucur Rares - Andrei | 1 | |||||
Carpen Tudor | 2 | |||||
Mihalcea Valentin | 1 | |||||
Eftimie Florin | 2 | |||||
Leitoiu Madalin - Stefanita | 2 | |||||
Lungu Petru | 1 | |||||
Biga Ionut - Dragos | 2 | |||||
Andrei Ion - Mihai | 2 | |||||
Sitaru Mario | 1 | |||||
Cercel Sergiu - Mario - Cristinel | 1 | |||||
Enciu Alexandru - Stefan | 1 | |||||
Preda Adrian - Gabriel | 1 | |||||
Trifan Catalin | 2 | |||||
Petroiu Stefan - Claudiu | 2 | |||||
Ilie Petrus | 1 | |||||
Liloiu Rares - Mihai | 1 | |||||
Oancea Stefan - Cristian | 1 | |||||
Stefan Romulus | 1 | |||||
Lica Vlad | 1 | |||||
Ion Vlad - Gabriel | 2 | |||||
Dumitru Andrei Medalion | 1 | |||||
Carjan Sebastian | 1 | |||||
Bazîr Madalin Florin | 1 | |||||
Iordache Ciprian | 1 | |||||
Popa Nicolae | 1 | |||||
Vlad Emil - Alexandru | 1 | |||||
Balan MIHAI RAZVAN | 1 | |||||
Popescu Mihnea - Andrei | 1 | |||||
Cornescu Andrei - Catalin | 1 | |||||
Andronache Alexis - Gabriel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Campionatul Judetean U13 | ||
ACS Montana Patarlagele | 1 | |||||
AS Progresul Beceni | 1 | |||||
AS Sahateni Vintileanca | 2 | |||||
AS Viitorul Candesti | 2 | |||||
AS Rapid Matesti | 2 | |||||
AS Energia Clondiru | 1 | |||||
AS Recolta Blajani | 1 | |||||
AS Progresul PMB Movila Banului | 2 | |||||
AS ACS Tricolorul Galbinasi | 1 | |||||
AS Vointa Caldarasti | 1 | |||||
AS Olimpia Pogoanele | 2 | |||||
AS Sahateni | 1 | |||||
AS Unirea Padina | 1 | |||||
AS Diadema Gheraseni | 1 | |||||
AS FC Glodeanu Silistea | 1 | |||||
AS Viitorul Stiubei | 1 | |||||
AS Victoria Boboc | 1 | |||||
AS Victoria Buda | 1 | |||||
ASFC Unirea Maracineni | 1 | |||||
AS Viitorul Valea Ramnicului | 2 | |||||
AS Victoria Grebanu | 2 | |||||
AS Stiinta Balaceanu | 2 | |||||
LPS Buzau 2 | 1 | |||||
ASFC Viitorul Berca | 1 |