Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 14
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIRSA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 7
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 10
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 5
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 8
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: CIOCOVENI / VALEA DRAGULUI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GREACA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 3
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 3
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CREVEDIA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 3
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SPORTUL / PADURENI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 1
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE