Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

AFC SINGURENI

Localitatea SINGURENI

Informatii generale
Anul infiintarii 1979
Culori ALBASTRU/GALBEN/ALB
Teren COMUNAL / SINGURENI
Adresa COM. SINGURENI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte TRANDAFIR GHEORGHE
Secretar
Vicepresedinte RAGALIE NICOLAE
Organizator de competitii RAGALIE CRISTIAN
Antrenor STOIAN DANIEL
Antrenor copii CHITU TUDOR
Medic SIMACHE MIHAELA
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANTON DORU IONUT 21-02-2003 22355
2 CHIVU NICOLAE ARGENTIN 29-01-2002 21513
3 CIOBANU IULIAN GEORGE 10-07-1982 21138
4 COSTACHE IORGO VALENTIN 19-11-1996 21133
5 COSTACHE TINEL FLORIN 06-04-2001 20283
6 covaciu alexandru danut 09-05-1989 20008
7 FEDESCU DANIEL 26-03-2001 21819
8 FLOREA ANDREI 18-11-2001 22354
9 FRANGU ALEXANDRU 24-02-1985 B-26306
10 FURNIGARU DENIS TUDOR 12-06-2000 21172
11 gheorghe marian 21-04-2000 20030
12 GLOD GHEORGHE ANDREI 28-01-2001 20198
13 iacob alin ionut 26-11-2001 20571
14 ILIESCU MARIAN IULIAN 18-12-1998 20195
15 IONESCU MARIAN ALIN GEORGE 16-01-2004 22353
16 IONICEL VALENTIN DANIEL 17-12-1997 20282
17 IVAN STEFAN CHRISTOPHE 04-08-2003 22227
18 LAZAR MIHAI 05-11-1988 21095
19 LUPU DANUT 27-02-1967 20413
20 MARIN GEORGE BOGDAN 04-11-2001 21699
21 marin ionut 05-07-1999 21053
22 MARIN NICUSOR BOGDAN 17-02-2001 20194
23 minculescu alexandru florin 20-09-1992 17958
24 NEACSU STEFANITA CRISTIAN 22-02-1999 20197
25 neagu marian andrei 15-02-1999 20573
26 ODOROABA IONUT ADRIAN 06-08-1998 20191
27 odoroaba mihail alexandru 15-11-2001 20006
28 olteanu ilie 13-04-1956 21054
29 PANTEA GEORGE CATALIN 24-01-1998 20192
30 paraschiv florin claudiu 11-10-2001 20572
31 PAUN CLAUDIU IONUT 09-09-2000 22228
32 PAUN LUCIAN VALENTIN 12-06-2004 22352
33 PAUN VLADIMIR 31-01-1993 21139
34 petre daniel stefan 05-10-1988 20007
35 PIPEREA CONSTANTIN ILIE 28-04-2001 17088
36 PIPEREA DUMITRU ALIN 10-08-2000 20193
37 PUIU ANDREI DANIEL 05-11-2000 20281
38 soare madalin andrei 21-11-2001 20570
39 STOIAN GEORGE COSMIN 30-04-1998 20196
40 TEOGAS DAN CRISTIAN 23-09-1997 21173
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS SILVER INTER ZORILE
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AFC SINGURENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe