Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

AS VIITORUL TINTAVA

Localitatea TÂNTAVA

Informatii generale
Teren COMUNAL / GRADINARI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 clipea răzvan 14-09-1984 20737
2 CONSTANTIN MARIUS IONUT 26-04-1998 20371
3 CORMAN VALENTIN 13-02-2000 21302
4 DOGARU VALENTIN CLAUDIU 07-02-2002 21055
5 DRAGOMIR DANIEL 22-07-2002 21303
6 DRAGOMIR LAURENTIU PETRICĂ 23-07-1998 21837
7 DUMITRACHE MADALIN STEFANEL 09-09-2000 20188
8 DUMITRU ADRIAN MARIAN 09-06-1998 20153
9 DUNA IONEL 22-07-2000 20154
10 DUTA FLAVIUS IONUT VALENTIN 10-02-2002 21999
11 Filip Dorin Florian 27-07-1999 20190
12 GHEORGHE MIREL 24-05-2000 20151
13 ILIE NICULAE GABRIEL 13-03-1998 20152
14 ION IONUT DANIEL 16-10-1998 20155
15 JUDET ANTOANELL CRISTIAN 24-12-1978 20419
16 LAZAR VALENTIN MADALIN 13-12-2003 22305
17 meșterca gabriel alexandru 25-03-1994 20601
18 MIHAI CATALIN GABRIEL 23-02-1993 20420
19 MOISE ALEXANDRU VALENTIN 28-08-2000 21997
20 MOISE VLAD CONSTANTIN 22-05-1999 21730
21 MORARU LIVIU ADRIAN 10-10-2001 20873
22 NICOLAE GEORGE ANGEL 19-09-2001 20472
23 NICOLAE VALENTIN 31-07-1999 20145
24 PARASCHIV MARIAN STEFAN 07-12-2000 20187
25 PASAN CATALIN MIHAI 30-12-1998 20421
26 PETRE IULIAN MADALIN 17-06-2001 20874
27 PRISICEANU ANDREI MADALIN 25-06-2003 22303
28 RUSU MIHAI COSTIN 18-08-1998 20150
29 SOARE DRAGOS DANIEL 17-03-1998 20148
30 STAICU DANIEL ALEXANDRU 26-02-1984 20186
31 STANCIU MARIAN IONUT 14-06-1998 20146
32 STANCU DORIN STEFAN 27-12-2001 22304
33 stancu ilie marius 31-10-1998 20736
34 stoie stelian 19-06-1981 20599
35 TOMA IONUT CRISTIAN 22-07-1999 20147
36 TUDOR ALEXANDRU MARIAN 09-05-2003 22367
37 tudor vasile silviu 27-01-1997 B-28542
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
FC BOLINTIN DEAL
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
FC BOLINTIN DEAL
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS UNIREA COSOBA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe