Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI

Localitatea MIHĂILEȘTI

Informatii generale
Teren ORASENESC / MIHAILESTI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALEXANDRU VALENTIN DANIEL 27-06-2002 19593
2 BOBOCEL GEORGE AUREL 22-01-1999 21574
3 BOCANCEA GABRIEL 11-09-1987 12383
4 BULGARU MIHAI ALEXANDRU 07-02-1990 16314
5 CARAUSU VALENTIN 10-09-1989 21355
6 COMAN MARIUS ALEXANDRU 09-02-2002 21364
7 CONSTANTIN NICOLAE DANIEL 18-11-2002 21363
8 CRAIU BOGDAN MIRCEA 27-03-1987 21678
9 CRISTESCU VALENTIN 31-07-1998 20484
10 DELCEA COSMIN BOGDAN 16-05-1992 21655
11 dinu david gabriel 24-10-2001 20716
12 dumitru cosmin constantin 10-10-2002 20733
13 DUMITRU NICULAE MADALIN 14-08-2000 21361
14 FLOREA DANIEL COSTIN 27-07-1999 21100
15 FRIPTU MARIUS BOGDAN 14-10-2002 21362
16 gane toni alin 02-03-2001 20717
17 GHEORGHE SILVIU GABRIEL 04-01-2003 21365
18 HUTAN ALEXANDRU MIHAIL 08-03-1992 21354
19 JELOAICA ALEXANDRU IONUT 11-03-2003 22231
20 KARADENIZ MIHNEA IASAR 21-02-2003 22230
21 LUKACS IOAN CIPRIAN 07-04-1994 20485
22 minoiu mădălin florin 18-04-2000 20732
23 NECULA ALEXANDRU NICUSOR 03-06-2000 20159
24 nănău andrei constantin 16-05-2001 20731
25 oproiu bogdan florin 24-09-2001 20730
26 PASALAN MARIUS ANDREI 15-08-2000 20429
27 paunescu alin florin 22-02-2002 20754
28 Petrescu Ciprian Florin 24-05-1989 22015
29 PETRICA ROMEO GABRIEL 24-11-2002 22232
30 PIRVULESCU ANDREI VALENTIN 12-11-1999 20160
31 Sava Ioan Marian 19-10-1984 20430
32 sirbu mihai 17-12-1984 20718
33 STANCU CORNELIU AUREL 29-04-2002 21366
34 STATE CLAUDIU MARIAN 25-08-2000 21504
35 STOICA ALIN MADALIN 20-08-2000 22016
36 VLAD IONUT CRISTIAN 27-12-2002 22233
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS SILVER INTER ZORILE
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS PODUL DOAMNEI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe