Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

CS ZMEII OGREZENI

Localitatea OGREZENI

Informatii generale
Teren Comunal / Ogrezeni
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 agrișan denis florin 08-12-2005 20667
2 bainea robert alexandru 08-03-2005 20664
3 BERBEC MARIAN DANIEL 18-11-2004 22169
4 boțog ionuț cristian 10-11-2004 20665
5 constantin cosmin marius 21-05-2005 20674
6 DANAILA CONSTANTIN CRISTIAN 21-05-1977 21064
7 danaila victor emanuel 25-03-2005 20801
8 duna ionut lucian 25-09-1988 20930
9 FUFA MIHAI 04-10-1984 21143
10 fufă nicolaie ninel irinel 08-07-1985 20676
11 ion cosmin constantin 13-06-2005 20669
12 iorgache george adrian 04-10-2006 20666
13 lecu florin 13-03-1984 20677
14 LECU FLORIN CRISTIAN 22-12-1982 20878
15 LECU IONUT STEFAN 12-12-1993
16 Lunic Ciprian Ionut 22-10-1983 17019
17 marin florian 05-09-1993 20678
18 MARIN ROBERT VALENTIN GEORGIAN 23-05-2007 22170
19 Mihai Florin 19-11-1984 20679
20 neagu adrian mihail 18-11-1979 7323
21 NEAGU MIHAI ANDREI 16-07-1993 B-12560
22 Neagu Nicolae Cristian 20-01-1999 20260
23 NICULAE ALEXANDRU GABRIEL 30-08-1987 21210
24 NICULAE CRISTIAN DANUT 13-12-2007 21203
25 nițu george viorel 24-04-2005 20668
26 NITA CATALIN DANIEL 16-05-2006 22173
27 PARVU DANIEL ALEXANDRU 13-03-2005 22168
28 preda george mirel 20803
29 raicu alexandru viorel gabriel 09-10-2005 20672
30 stan andrei petrișor 23-10-2004 20670
31 STAN FLORIN MARIAN 16-12-2002 21359
32 STAN GEORGE CRISTIAN 25-05-2000 21734
33 stan iliuță ionuț 04-12-2003 20671
34 STAN PETRISOR STEFANUT 24-03-2007 22172
35 stanciu mihai sergiu 09-07-2003 20802
36 STANCU ION MADALIN 21-09-2001 21733
37 stancu ionuț bogdan 31-12-1986 20675
38 stancu vasile mădălin 18-12-1987 20680
39 SUSAI FLORIN 12-04-1987 14501
40 TANASE STEFAN 28-04-2005 22171
41 TOROPOCIOAN ADRIAN 11-10-2001 21360
42 voicu george viorel 17-07-2003 20673
43 vărzaru constantin cătălin 03-10-1999 16740
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 6
04-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 5
28-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 4
21-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 3
14-10-2018
AS VIITORUL TRESTIENI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 2
07-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 1
30-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe