Informari si comunicate
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
12-11-2018
Comisia de apel

Cazul Biro Attila

detalii...
07-11-2018
Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag

Programul si rezultatul Gheroghe Ene

detalii...
07-11-2018
07-11-2018
06-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 11 sz korlevel

detalii...
toate comunicatele

AS Unirea Cristuru Secuiesc

Localitatea Cristuru Secuiesc

Staff-ul echipei
Presedinte Klein László
Secretar
Vicepresedinte Péter Miklós
Organizator de competitii
Antrenor Klein Ladislau
Antrenor secund Bálint János
Antrenor copii Nagy Lóránd
Juniori, D 2004 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 20 18 2 0 131-8 56p +26
2AFC Odorheiu Secuiesc201811117-355p+25
3 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 20 15 1 4 80-14 46p +16
4CS Viitorul Gheorgheni20130742-3839p+9
5 AS Szefite Sânsimion 20 9 1 10 31-49 28p -2
6CSŞ Odorheiu Secuiesc20911044-7828p-2
7 AFC Odorheiu Secuiesc 2 20 8 2 10 43-43 26p -4
8AS Unirea Cristuru Secuiesc20701334-6021p-9
9 VSK Baraolt 20 6 1 13 31-111 19p -11
10AS a-Pro Lövéte Lueta20211718-977p-23
11 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 20 0 0 20 8-78 0p -30
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambrus Konrád 06-05-2003 12177
2 Arhire Alexandra Cosmina 15-07-1999 14009
3 Atanackovic Milutin 03-12-2000 10974
4 Báró István 07-02-1993 8184
5 Barabás Zoltán 03-01-1990 6283
6 Benko Adam 05-04-2007 14111
7 Berei Tamas 21-08-2004 14287A
8 Bilibok Zoltán 02-05-1991 6292
9 Biró Attila 16-09-1994 7391
10 Bokor Zoltán 10-11-1994 8045
11 Busch Szabó Tamás Tobias 04-06-2004 12030
12 Buzogany Bendeguz 15-10-2003 12810
13 Csutak Barna 29-10-2003 12032
14 Dézsi Csaba 13-12-1989 7139
15 Daniel Rajmond 10-09-1985 32445
16 David Mark 28-07-2004 14288
17 Dombi Zalan 03-05-2006 14113
18 Fülöp Csaba 31-03-1994 8038
19 Farkas Attila 21-04-1989 7120
20 Farkas Zsolt 25-05-1992 7121
21 Fazakas Attila 07-10-1986 10244
22 Fazakas Hunor 21-01-2004 14124
23 Fazakas Lóránt 10-01-2002 12179
24 Fazakas Norbert 09-05-1997 8488
25 Fazakas Zalan 17-09-2008 14125
26 Feleki Attila 23-04-1983 8063
27 Fodor Attila 02-12-1983 5560
28 Gáspár Sándor 08-02-1993 10906
29 Gagyi Ervin 24-05-2001 10967
30 Gagyi Tamás 26-05-1992 6282
31 Hintz Magor 13-04-2003 12811
32 Hurubás Dávid 08-10-1999 12375
33 Imre Florian 20-09-2000 10735
34 Istok Lorant 05-12-2004 14173
35 Jakab József 13-11-1995 12668
36 Jarto Norbert 19-04-2008 14121
37 Köteles Richárd 29-10-2004 12603
38 Kövecsi Tamás 11-01-1998 12605
39 Karda Zsolt 15-01-1998 12170
40 Kedei Zalán 11-03-2004 12182
41 Kerestély Csaba 23-05-2003 12602
42 Kibédi Hunor 16-10-2003 12176
43 Kis Anita 25-02-2002 12178
44 Klein László 06-04-1976 2876
45 Komporaly Tamas 07-09-2006 14118
46 Kovács Akos 27-08-1983 6389
47 Kuti Martin 17-06-2004 14119
48 László Csongor 02-04-1994 10904
49 Lázár Zsolt 20-09-1987 7297
50 Laszlo Edina 20-01-2002
51 Lorinczi Bence 20-08-2003 14110
52 Lorinczi Botond 07-07-2005 14333
53 Lorinczi Lehel 03-02-2006 14116
54 Lorinczi Lorant 21-09-2006 14114
55 Lőrincz Krisztián 24-01-1999 10740
56 Lőrintz Előd 20-01-2003 12174
57 Máthé Tamás 16-09-2002 12665
58 Magyari Dániel 18-07-2002 12666
59 Magyari Tamas 26-09-2002 14109
60 Major Attila 17-01-1990 7213
61 Mecsenero Patrik 11-04-2005 14123
62 Mecsenero Walter 13-07-2003 14122
63 Miklos Tamas 10-01-1993 20048
64 Molnár Csaba 20-06-1971 4938
65 Molnar Hunor 01-11-2006 14127
66 Molnar Tamas 28-11-2004 14126
67 Nagy Istvan 26-07-2008 14175
68 Nagy Lóránd 10-01-1989 6294
69 Nastase Valentin 03-07-2002 12033
70 Nyaradi Patrik 06-05-2007 14115
71 Péter Miklós 07-08-1988 8088
72 Péter Miklós 20-03-2004 12173
73 Péter Miklós István 25-11-1974 7243
74 Palfi Hunor 18-05-2003 12975
75 Pasztor Eduard 01-11-2002 14348
76 Popovics Erik 31-12-2005 14117
77 Rózsa árpád 18-06-1989 6375
78 Santa Hunor 20-08-2005 14120
79 Sepsi Zoltan 16-03-1986 10680
80 Simó Roland 22-11-2003 12175
81 Simo Balint 15-05-2005 14112
82 Sipos Bence Attila 23-05-2002 12025
83 Szabo Matyas 16-07-2002 12023
84 Szakacs Janos 24-03-2006 14286
85 Szavuly Vari Csaba 01-04-2004 14174
86 Szekely Szilveszter 14-04-2005 14285
87 Szilveszter Csongor 04-05-1998 12088
88 Szocs Lorant 03-03-1978 10492
89 Török Szilárd 29-08-1983 8159
90 Tiboldi Attila 02-01-1990 6293
91 Vékás Barna 12-08-1994 12550
92 Varga Lehel 10-02-1990 6296
93 Vonya Zsolt 03-12-1995 12669
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 13
18-11-2018
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 12
10-11-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 11
03-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 10
28-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 9
20-10-2018
AS Târnava Beteşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 8
14-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 7
07-10-2018
AS Tineretul Morăreni
Observatii: Se joaca duminica
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 6
30-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 5
22-09-2018
AS Unirea Lueta
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 4
15-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 3
08-09-2018
AS Homorod Mereşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 2
02-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 1
25-08-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 6
31-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 5
19-10-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 4
13-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 3
06-10-2018
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 2
27-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 1
20-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 9
30-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 8
02-11-2018
AFC Odorheiu Secuiesc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 7
25-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Observatii: Pe teren Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 6
19-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni 2
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 5
09-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Observatii: Pe terenul Corund
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 4
06-10-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 3
27-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Observatii: Pe teren Vlahita
Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei Etapa 2
24-09-2018
CSŞ Odorheiu Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 8
04-11-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 7
04-11-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Observatii: Toate etapa la AFC Odorheiu Secuiesc Duminica. (Terenul e ocupat sambata)
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 6
20-10-2018
VSK Baraolt
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 4
06-10-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 3
06-10-2018
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 2
23-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe