Informari si comunicate AJF
22-11-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr. 23 korlevel

detalii...
22-11-2018
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018

Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag


Publicat in data de 14-11-2018, la ora 09:32

 

 

 

 

 

 

 

Program Jun G (2010)

M-Ciuc, Teren sintetic,

17.11.2018 (Sambata)

Ora

Artificial Acoperit (Balon)

Ora

Artificial Acoperit (Langa Balon)

11.00

FK 2 Csikszereda-VASAS Femina

11.00

------------------------------------------

11.35

FK Csikszereda-VASAS Femina

11.35

FK 2 Csikszereda-Viitorul Gheorgheni

12.10

AFC 2 Odorhei-VSK Baraolt

12.10

VSK 2 Baraolt-AFC Odorhei

12.45

----------------------------------

12.45

Lueta-Viitorul Gheorgheni

13.20

AFC 2 Odorhei-VSK 2 Baraolt

13.20

AFC Odorhei-VSK Baraolt

13.55

Lueta-VSK 2 Baraolt

13.55

--------------------------------------------

Jun E (2008)

M-Ciuc, Teren sintetic,

Zona Ciuc-Gheorgheni

17.11.2018 (Sambata)

Ora

Meciurile

Ora

Meciurile

09.30

Frumoasa-Viitorul 2 Gheorgheni

09.00

Vlahita-FK Csikszereda

10.30

---------------------------------

10.00

Balan-Mihaileni

10.45

Viitorul 2 Gheorgheni- Lazarea

11.00

Viitorul Gheorgheni-Frumoasa

11.45

Vlahita-Viitorul Gheorgheni

12.00

FK Csikszereda-Mihaileni

12.45

-------------------------------------------

13.00

Viitorul Gheorgheni-Balan

13.00

 Lazarea-Vlahita

-----

------------------------------------

Jun E (2008)

VASAS Femina Odorheiu Secuiesc

Teren iarba, Zona Odorhei

17.11.2018 (Sambata)

Ora

Meciurile

Ora

Meciurile

-----

-------------------------------------------------

-----

--------------------------------------

09.30

AFC 2 Odorhei-VSK Baraolt

09.30

Cristuru Secuiesc-Praid

10.30

Roseal Odorhei-Praid

10.30

Cristuru Secuiesc-Meresti

11.30

Homorod Meresti-Roseal Odorhei

11.30

----------------------------------

12.30

VSK Baraolt-Praid

12.30

VASAS Femina-Cristuru Secuiesc


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe