Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 18 August 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 18 August 2018, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 30
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 27
Teren: "AFC" / Brebu
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Marti, 24 Aprilie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Marti, 24 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: "Avântul" / Măneciu
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 10 Martie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 10 Martie 2018, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 26 August 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 26 August 2017, 18:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 26 August 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 20 August 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 19 August 2017, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 1
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 19 August 2017, 18:00
Teren: CS / Blejoi